Özellikler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özellikler Neler?
Özellikler Neler?
Dijital Katalog Özellikleri
Kolay Kullanım
Günümzde herkesin önem veridği iki şey; Kolay ve Hızlı kullanım. E-Katalog web'de hem butonlarla, hem sayfanın kenarına tıklayarak veya sürükleyerek gezilebilir ve gerçek Katalog/Broşür deneyimi yaşatır. E-Katalog tüm cihazlar ile sorunsuz çalışır ve her ekran boyutuna otomatik uyum sağlar.
Ön İzleme Ve İçerik
Müşteriniz tüm sayfaları tek tek gezinip istediğine ulaşana kadar sıkılacağına, ön izleme ve içerik indeksi özelliği sayesinde kolaylıkla istediği bilgiye ulaşabilecektir. Özel sayfaları ve butonları ile müşterilerinize keyifli bir katalog inceleme deneyimi yaşatacaksınız.
Çok Hızlı
Herkesin acelesi var, E-Katalog çok hızlıdır. Sayfalar tek tek arkada yüklenirken müşteriniz rahat rahat kataloğ'unuzu inceleyebilir. Sayfa geçişlerinde beklemek zorunda kalınmaz. Resim boyutlarınız çok yüksek bile olsa özel resim optimizasyon teknolojisi sayesinde sorun yaşamadan kataloğ'unuzu inceleyebileceksiniz.
Link ve HyperLink
Kataloğunuza bağlantı linki verebiliriz, bu linkleri tıklayınca web sayfanıza yönlendirebiliriz.Örneğin; Seyahat acentası mı işletiyorsunuz, kataloğunuzdaki Otel'lere bağlantı verebiliriz. Müşteriniz üzerine tıklayınca Web Sayfanızdaki rezervasyon veya iletişim sayfasına yönlenebilir.
Teknik Detaylar Bizde
İster sıfırdan bir tasarım, isterseniz mevcut PDF Katalog'unuzun E-Katalog'a dönüştürülmesi. Biz sizi yormayız. Gerekli Dökümanları bize teslim edersiniz, biz de size yayına hazır E-Katalog'u teslim ederiz.
Tüm Ekran boyutları ile her ortamda sorunsuz çalışır
E-Katalog tüm cihazlar ile sorunsuz çalışır ve her ekran boyutuna otomatik uyum sağlar. Herhangi bir ek yazılım veya donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın