Müşterileriniz Çok Beğenecek!
Buradasınız: Anasayfa / Müşterileriniz Çok Beğenecek!
Müşterileriniz Çok Beğenecek!

 

KOLAY KULLANIM

KOLAY KULLANIM

Günümüzde herkesin önem veridği iki şey; Pratik ve Kolay kullanım.
E-Katalog web'de hem butonlarla, hem sayfanın kenarına tıklayarak veya sürükleyerek gezilebilir ve gerçek Katalog/Broşür deneyimi yaşatır.

ÇOK HIZLI

ÇOK HIZLI

Herkesin acelisi var, E-Katalog benzerlerinden çok hızlıdır. Sayfalar tek tek arkada yüklenirken müşteriniz rahat rahat kataloğ'unuzu inceleyebilir. Sayfa geçişlerinde beklemek zorunda kalınmaz.

REKLAM YOK

REKLAM YOK

İnternet dünyası artık Reklam'dan geçilmez oldu. Dijital Katalog'unuzu Müşteriniz tarafından incelerken alakasız, rahatsız edici reklam, pop-up ve bannerlerin müşterinizin odağını bozmasına izin vermeyin. Odak Dijital Kataloğunuz olsun.

ÖN İZLEME VE İÇERİK

ÖN İZLEME VE İÇERİK

Müşteriniz tüm sayfaları tek tek gezinip istediğine ulaşana kadar sıkılacağına, ön izleme ve içerik indeksi özelliği sayesinde kolaylıkla istediği bilgiye ulaşabilecektir. İstediğiniz bilgiye hızlı ulaşılır.

YOUTUBE/VIMEO VİDEOLARI

YOUTUBE/VIMEO VİDEOLARI

Sadece Resimle olmaz diyen Müşterilerinize Youtube ve Vimeo video opsiyonunu ekledik. Böylece Ürün veya Hizmetinizi video formatında müşterilerinize sunabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA

E-Katalog'de bulunan paylaşım butonları ile Facebook, Twitter, Linkedin, Myspace, Tumblr, Blogger veya E-Mail yolu ile Broşür, Katalog ve Yayınlarınız Müşteriniz tarafından tek tıklamayla kolayca paylaşılabilir.

TÜM MOBİL CİHAZLARA UYGUNDUR

TÜM MOBİL CİHAZLARA UYGUNDUR

Web üzerinden çalışan E-Katalog sürümü tüm Mobil Cihazlarla uyumludur [iPad, iPhone, Android fark etmez. Her yerden ulaşılabilir her yerden çalışır].

DOKUNMATİKTİR

DOKUNMATİKTİR

Mobil cihazlarda (iPhone, iPad ve Android) alışmış olduğumuz "parmakla sürüke bırak" ve "büyütme - küçültme" metodu ile herkese hitap eder.

LİNK VE HYPERLİNK

LİNK VE HYPERLİNK

Dijital Katalog'unuza link eklenebilir, tıklanıca istenilen sayfaya geçiş sağlanır. Hyperlink eklenir istenilen web adresine yönlendirilir.
Örnek verelim; Kataloğunuzda bir ürünü inceliyor müşteriniz, başka alternatifleri var mı diye merak ediyor. Resmin üzerine tıklıyor ve daha geniş bilginin yer aldığı web sayfanıza veya Dijital Katalog'unuzda iletişim bilgilerinizin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyor.

DETAYLI ZOOM

DETAYLI ZOOM

Vektörel Zoom özelliği ile görsellerin en yakınına kadar zoomlanabilir ve detaylar incelenebilir. Görseller de herhangi bir bozulma olmaz.

CD VE FLASH BELLEK

CD VE FLASH BELLEK

E-Katalog Offline sürümü CD, USB Flash Bellek veya SD Kart'tan çalıştırılabildiği için ne internette ihtiyaç duyulur ne de basılmış ağır katalogları taşımaya gerek kalır. Promosyon ürünü olarak birebir dir.

HER YERDE ÇALIŞIR

HER YERDE ÇALIŞIR

Güncel Kodlama Metodu olan HTML5 ile Dijital Kataloğumuz artık her yerde problemsiz çalışır. Herhangi bir ek yazılım veya donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Masaüstü, Laptop, Mobil Cihazı - her yerde en iyi deneyim.

TAM EKRAN ÖZELLİĞİ

TAM EKRAN ÖZELLİĞİ

E-Katalog tam ekran modunu destekler, tüm ekranlara uyum sağlar ve herzaman ekranınızı doldurarak görsel bir şölen sunar.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın