İş Akışı
Buradasınız: Anasayfa / İş Akışı
İş Akışı

Dijital Katalog Hazırlanma Süreci

1.Sınıf müşteri deneyimi

Sizi dinliyoruz. İhtiyacınızı en doğru şekilde belirledikten sonra Dokumantasyon kısmına geçiyoruz.

Dosyaların Gönderilmesi

Mevcut Katalogunuz, Broşürünüz veya Derginiz varsa; PDF olarak [Yüksek çözünürlükte PDF, Matbaa formatında olması daha iyi sonuç verecektir] dosyasını bize teslim ediyorsunuz. Dosyalarınızı bize elekronik ortamda göndermeniz yeterli olacaktır.

Tasarım ve Kodlama

PDF Dosyalarınızı E-Kataloğ'a dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz. Sayfa düzenini optimize ediyor ve fon tasarımını belirliyoruz...Müşteri deneyimi formu istemiş iseniz isteğinize göre demo formlar oluşturmaya başlıyoruz.

Demo'nun Hazırlanması ve Test işlemleri

Demo'ları hazırlıyoruz ve E-Katalog veya Müşteri Formlarının size teslim etmeden önce son kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Demo'lar arasından hangisini en çok beğenirseniz seçiyorsunuz ve diğer adıma geçiyoruz..

Tamamlanan Dijital Kataloğ'unuzun Teslimi

E-Kataloğ'unuzu Web ortamı için son bir defa optimize ettikten sonra gerekli Dosyaları hazırlıyor ve size "Sıkıştırılmış Dosya" olarak teslim ediyoruz. İsterseniz sizin için Web Sayfanıza entegre ediyor veya bizim sunucumuzdan yayınlıyoruz. Eğer E-Kataloğunuzu İneteraktif CD veya "USB Flash Bellek" olarak hazırlanmasını istiyorsanız. Sonuncu adım devreye giriyor.

CD & Flash Bellek olarak Teslim

Talebiniz doğrultusunda opsiyonel olarak E-Kataloğ'unuzu UV baskılı İnteraktif CD veya USB Flash Bellek formatında hazırlanmaktadır. CD veya Flash Bellek üzerine yer alacak UV/Lazer Baskı için Tasarım hazırlanır ve onayınızdan sonra Baskı ve Çoğaltmaya gönderilir. İnteraktif CD UV baskıları hazır olduğunda - genelde 3-4 iş gününde - size teslim edilir. Flash Belleklerin özelliklerine göre 5 ile 20 iş günü arasında teslim edilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın