Siz De Çok Seveceksiniz!
Buradasınız: Anasayfa / Siz De Çok Seveceksiniz!
Siz De Çok Seveceksiniz!

 

TEKNİK DETAYLAR BİZDE


TEKNİK DETAYLAR BİZDE

İster sıfırdan bir tasarım, isterseniz mevcut PDF Katalog'unuzun E-Katalog'a dönüştürülmesi. Biz sizi yormayız. Gerekli Dökümanları bize teslim edersiniz, bizde size yayına hazır E-Katalog'u teslim ederiz.

WEB BARINDIRMA ALANINI

WEB BARINDIRMA ALANINI

Biz, sizin E-Katalog'unuzu kendi sunucularımızda barındırabiliriz. Sunucularımız Dijital Katalog Yayınları için optimize edilmiş en iyi konfigürasyona sahiptir.

ACELENİZ Mİ VAR?

ACELENİZ Mİ VAR?

E-Katalog'unuzu çok kısa bir süre içerisinde yayına hazır hale getirebiliriz. CD veya Flash Bellek'de yayınlanan E-Katalog'lar bir hafta içerisinde kapınıza teslim edilebilir.

SEO'YA UYGUN E-KATALOG

SEO'YA UYGUN E-KATALOG

Kataloğunuz E-Katalog'a dönüştürülürken tüm içerikler arama motorları tarafından kolaylıkla bulunabilsin diye içerik indeksi oluşturulur. Böylece İnternet'te kolaylıkla bulunabilirsiniz.

İÇERİKLER BAŞLIKLARA GÖRE LİSTELENİR

İÇERİKLER BAŞLIKLARA GÖRE LİSTELENİR

Tıklanabilir içerikler indeksi ile hem siz hem müşteriniz mutlu olacaktır. Kataloğunuzda bulunan verilere başlıklardan (indeks'den) hızlıca ulaşabileceksiniz.

NOT ALABİLME ÖZELLİĞİ

NOT ALABİLME ÖZELLİĞİ

Web'de yayınlanan E-Katalog'un bir diğer özelliği de, kendi tarayıcınızda sayfalara not alabilme özelliği dir. Böylece istediğiniz sayfaya notunuzu düşer, ihtiyaç duyduğunuzda kolalıkla ulaşırsınız.

TÜM LİNK VE HYPERLİNK

TÜM LİNK VE HYPERLİNK

Kataloğunuza bağlantı linki verebiliriz, bu linkleri tıklayınca web sayfanıza yönlendirebiliriz.
Örneğin; Seyahat acentası mı işletiyorsunuz, kataloğunuzdaki Otel'lere bağlantı verebiliriz. Müşteriniz üzerine tıklayınca Web Sayfanızdaki rezervasyon veya iletişim sayfasına yönlenebilir.

YOUTUBE/VIMEO VİDEOLARI

YOUTUBE/VIMEO VİDEOLARI

Sadece Resimle olmaz diyen Müşterileriniz için Youtube/VIMEO videoları entegre edebiliriz.

GÜVENLİ - ŞİFRELİ

GÜVENLİ - ŞİFRELİ

Yayınlarınıza Giriş Şifresi verebilirsiniz; sadece şifresi olanlar eKatalog'unuzu inceleyebilir. Aynı zamanda yayınlarınızın indirilmesini veya paylaşılmasını engelleyebilirsiniz.

GOOGLE ANALYTICS

GOOGLE ANALYTICS

Google Analytics kodlarını E-Katalog'ünüze ekleyerek tam bir analiz gerçekleştirebilirsiniz. Dijital Kataloğunuzu kaç kişi incelemiş, neyi incelemiş, hangi şehir ve ülkeden ziyaret edilmiş..

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

E-Katalogunuzu aynı zamanda bir veri deposu olarak da kullanabilirsiniz. Tüm İndirilebilir dosyalarınızı E-Katalogün içerisine yerleştirir. İndir Butonunu tıklayınca hangi dosyaların indirilmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

E-TICARET

E-TICARET

E-Katalog ile artık E-Ticaret de yapabilirsiniz. Ödeme Paypal veya Mail order ile gerçekleştirilebilir ve müşterilerinize keyifli bir alış-veriş sağlayabilirsiniz. (Beta'dır)

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın